Nasi specjaliści

iwona-sajkowska dr Iwona Stajkowska dermatolog

To jeden z najlepszych specjalistów w zakresie dermatologii estetycznej, ogólnej oraz wideodermatoskopii. Jest członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. W Mediwa Clinic w Poznaniu wykonuje najwyższej jakości zabiegi dermatologiczne, gwarantując pacjentom bezpieczeństwo i niezwykłą skuteczność. Jest absolwentem Uniwersytetu Medycznego, Wydziału Lekarskiego w Poznaniu oraz Wydziału Marketingu Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Specjalista dermatolog i wenerolog I i II stopnia, aktywny członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Akademii Czerniaka. Członek International Society of Dermatology oraz International Dermoscopy Society.

dominik-mikiel3 dr Dominik Mikiel dermatolog

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Obecnie pracuje na stanowisku lekarza rezydenta w Oddziale Chorób Skóry Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu. W codziennej praktyce zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci. W kręgu szczególnych zainteresowań znajduje się dermatoskopią, wideorermatoskopią oraz trichoskopia nieinwazyjne metody diagnostyczne stosowane w praktyce dermatologicznej. Uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Członek International Society of Dermatology oraz International Dermoscopy Society.

witold-porzucek dr. n. med. Witold Porzucek chirurg

To jeden z bardziej cenionych specjalistów w zakresie chirurgii ogólnej oraz dziecięcej. Jest Absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu i lekarzem praktykującym w Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W Mediwa Clinic specjalizuje się w zabiegach z zakresu chirurgii ogólnej, starając się zawsze stworzyć miłą i przyjazną atmosferę. W swojej pracy kompleksowo podchodzi do problemów, potrafiąc nawiązać kontakt nawet z najmłodszymi pacjentami odwiedzającymi naszą klinikę. Uczestnik licznych kursów oraz szkoleń poruszających tematykę chirurgii dziecięcej. Umawiając wizyty do dr Porzucka prosimy o telefon bezpośredni po godzinie 19.00 – 601 734 924

 
barbara-nowak mgr Barbara Nowak asystentka medyczna

Mgr Barbara Nowak, asystentka medyczna z wieloletnim stażem w przychodniach medycznych, absolwentka Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego. Zawsze pomocna i empatyczna osoba do której możecie Państwo zwrócić się z prośbą o pomoc.