o nas

Mediwa Clinic w Poznaniu to nowoczesne centrum diagnostyki znamion, którego głównym celem jest zapobieganie schorzeniom skóry o cechach nowotworowych. Specjalizujemy się w leczeniu problemów skóry, a także w innowacyjnych terapiach poprawiających jej wygląd. Połączenie wieloletniego doświadczenia z zakresu dermatologii i chirurgii onkologicznej oraz najwyższej jakości sprzęt technologiczny pozwalają nam na profesjonalne oraz kompleksowe przeprowadzenie procesu leczenia.

Personel zatrudniony w Mediwa Clinic to lekarze różnych specjalności, posiadający wieloletnie doświadczenie zdobyte w renomowanych polskich i zagranicznych placówkach. Dysponując nowoczesnym sprzętem i wykorzystując najnowsze osiągnięcia medycyny, w Mediwa Clinic przeprowadzamy zabiegi poprawiające zdrowie i urodę, starając się sprostać indywidualnym życzeniom i oczekiwaniom naszych pacjentów.


Nasi specjaliści

iwona-sajkowska dr Iwona Stajkowska dermatolog
dominik-mikiel3dr Dominik Mikiel dermatolog
dr n. med. Witold Porzucek chirurg
 

zobacz więcej


Nasz sprzęt

nasz-sprzet

W Mediwa Clinic w Poznaniu dysponujemy najnowocześniejszym system do skanowania znamion barwnikowych FotoFinder Bodystudio ATBM. To innowacyjne rozwiązania umożliwia kompleksowe badanie powierzchni skóry oraz mapowanie znamion znajdujących się w różnych częściach ciała. System ten umożliwia sprawne wykonanie fotodokumentacji znamion od głowy do stóp, łącząc mapowanie i dermatoskopię w rozdzielczości Full HD. Ten wysokiej klasy sprzęt optyczny w połączeniu z nowatorskim oprogramowaniem komputerowym, rozpoznaje poziom zagrożenia chorobą nowotworową skóry, umożliwiając stworzenie indywidualnej historii badań każdego pacjenta.

Posiadany przez nas nowoczesny system FotoFinder Bodystudio ATBM został dodatkowo wyposażony w oprogramowanie Moleanazyzer, które do oceny znamion barwnikowym wykorzystuje algorytmy rozpoznawania i określania wzorców zmian skórnych o bardzo czułym systemie diagnozowania.


Galeria